Elektromont? Karrier, nem csak egy munkahely.

Forrasszuk együtt a jövőt!

Stabil, jól szervezett környezetben szeretnél dolgozni, ahol a munkatársak és a vezetőség támogatóak?
Fontos számodra, hogy a munkavégzéshez szükséges képzéseket, fejlesztéseket időben biztosítsa a munkaadód?
Tedd meg az első lépést! Jelentkezz az alábbi nyitott pozíciónk egyikére és csatlakozz hozzánk!
Lehet, hogy pont téged keresünk!

Pásztó munka lehetőség.

Aktuális álláslehetőségek:

Az Elektromont Kft. értékesítői csapata új munkatársat keres.

Szívesen képviselnél egy közel 20 éves múlttal rendelkező, folyamatosan növekvő vállalatot?
Szeretnéd az első sorból figyelemmel követni az elektronikai világ legújabb fejlesztési irányait?
Nálunk a helyed!

FELADATOK

  • új piaci lehetőségek és potenciális ügyfelek proaktív keresése, a vállalat piaci részesedésének növelése,

  • hosszútávú, minőségi kapcsolatok kiépítése meglévő és új ügyfelekkel egyaránt,

  • ajánlatok kidolgozása, szerződések kezelése, egyeztetés az ajánlati feltételekről az értékesítési vezetővel,

  • a vállalat magas szintű képviselete meglévő és potenciális ügyfelek felé, megrendelők rendszeres látogatása,

  • megrendelői igények képviselete a társaságon belül,

  • értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása, reklamációk esetén együttműködés a QA osztállyal,

  • sales feladatok megoszlása: 70% hunting, 30% farming,

  • brand építő marketing tevékenységben való részvétel,

  • társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • korrekt fizetés,

  • fizetésen felüli juttatási csomag,

  • a betanulási időszakot követően vállalati autó,

  • modern munkaeszközök,

  • stabil, 100% magyar tulajdonú vállalat,

  • családias hangulat.

ELVÁRÁSOK:

  • kereskedelmi területen szerzett 2-3 év tapasztalat,

  • az angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata szóban és írásban,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

  • B-kategóriás jogosítvány.

ELŐNYT JELENT:

  • B2B sales területen szerzett tapasztalat,

  • műszaki beállítottság, elektronikai területen szerzett korábbi tapasztalat,

  • felsőfokú végzettség, vagy szakirányú aktív tanulmányok műszaki / gazdasági / kereskedelmi területen,

  • analitikus szemléletmód,

  • vállalatirányítási rendszer használatának gyakorlata,

  • egyéb idegen nyelv ismerete.

Küldd be hozzánk önéletrajzod, ha úgy érzed örömmel dolgoznál nálunk.
Ha megbízható, korrekt és támogató munkahelyre vágysz, tedd meg az első lépést!

Szeretnél többet megtudni rólunk?

Ismerd meg az ElektroMont Kft. tevékenységét és csapatát!